ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

درباره ما

درباره فروشگاه کفش افلاک

بنام او که خالق جهان است.

از دیرباز شهر تبریز شهری صنعتی بوده که صنعت کفش و چرم سازی آن در ایران زبانزد عام و خاص است، به طوری که قدیمی ترین کفش چرمی جهان با قدمت ۵۵۰۰ ساله، متعلق به این شهر می باشد.
مدیریت کفش افلاک ,مهران ولیلویی از سال ۷۵به صورت سنتی در ضمینه تولیدانواع جمله کفشهای فوتبال -صندل پوتین کوهستانی-انواع کفشهای مردانه فعالیت خود رو ادامه داده است .
در اوایل دهه ۹۰ شروع به تولید کفش ایمنی کرد با یاری مدیران فعال فروش کفش سعی داشتیم با بهترین پایپوش ها ،ایجاد پل ارتباطی بین صنایع تولیدی کفش با شرکت ها ،فروشگاهها و موسسات دست اندر کار فروش کفش فعالیت جدی خود را اغاز کردیم .

از سال ۹۳
کفش و پایپوش های ایمنی و صنعتی با کیفیت برتر با تولیدکنندگان این محصول همراه شدیم و با رویکرد ارتقاء کیفیت کفشهای ایمنی تولیدی در شهرمان تبریز و با استقرار ماشین الات پیشرفته و دستگاههای تزریق مستقیم این مهم را عملی نمودیم .
حال محصولات جدید و صادراتی این شرکت با سرپنجه کامپورزیت مقاوم و منطبق بر معیارهای جهانی و سازمان ملی استاندارد ایران تولید و عرضه میگردد .ضمانت 6 ماهه کالا تولیدی بیانگر بکارگیری مرغوبترین مواد و ملزومات مصرفی در ساختار ان میباشند . باستقبال گسترده واحدهای صنعتی در سراسر میهن عزیزمان و صادرات این محصول به کشورهای همجوار، حاکی از کیفیت مطمئن و مستمر محصولات این مجموعه است.
خشنودیم که با تولیدات متفاوت و باکیفیت باعث شدیم تا مصرف کنندگان محصولاتمان بسوی ما گام بردارند و امید آن داریم که نظرات و دیدگاههای مشتریان خوبمان همواره مارا راهنما و راهبر باشد .
گروه تولیدی کفش افلاک تبریز در تولید کلیه محصولات ایمنی و انواع کفش پرسنلی سعی در استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه نموده است ،حتی بنا به درخواست مشتری در بسیاری از موارد کیفیت مواد و ملزومات استفاده شده طبق سفارش خاص خریدار انجام پذیرفته است .
در راستای ارائه ی بدون واسطه کالا و بنا بر درخواستهای هموطنان عزیزمان برآن شدیم تا در کنار وبسایت شرکت؛فروشگاه اینترنتی کالا را جهت خرید جزئی محصولاتمان راه اندازی کنیم تا محصولات تولیدی بصورت دست اول و با اطمینان خاطر از اصل بودن تولید به دست مصرف کننده گرامی برسد.

 کفش افلاک به دنبال بهبود حس رضایت، آرامش و امنیت در مشتریان و افزایش رغبت عمومی برای رعایت اصول ایمنی در محیط کار است.