درباره ما

کفش ایمنی افلاک

از دیرباز شهر تبریز شهری صنعتی بوده که صنعت کفش و چرم آن معروف است، به طوری که قدیمی ترین کفش چرمی جهان با قدمت ۵۵۰۰ ساله، متعلق به این شهر می باشد.

تولیدی کفش ایمنی افلاک با مدیریت محرم ولیلوئی از سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرد و پس از بکارگیری تجارب لازم و با یاری ایزد منان و پشتکار روزافزون در سال ۱۳91 گروه تولیدی کفش افلاک را بنیان نهاد.

تولیدی کفش ایمنی افلاک در تلاش است جامع‌ترین، متمایزترین، تخصصی ترین لوازم حفاظت فردی متناسب با انواع محیط های کاری را تولید نماید. همچنین تولیدی افلاک به دنبال بهبود حس رضایت، آرامش و امنیت در مشتریان است.

کفش افلاک تنها در مدت کمتر از 10 سال با افزایش تولید به جایگاه قابل قبولی رسید. با رونق کسب و کار طی زمانی کوتاه، توانست مدل های بیشری وارد بازار کند.

کفش افلاک در سال 1393 وارد بازار کفش شد. قبل از این به صورت همکاری با شرکت های بزرگ تر کار می کرد. در سال 1396 توانست تولیدات خود را بیشتر کند. کفش افلاک در سال 1399 بیش از ده مدل را با پانزده رنگ مختلف تولید و روانه بازار کند.

این تولیدی طی دهه 1390 بیش از ده مدل تولید و وارد بازار کرد. با این وجود فروش این تولیدی روز به روز افزایش یافت.

تولیدی افلاک با تلفیق نمودن هنر کفاشی و چرم مرغوب تبریز توانست به تولید کفش های ایمنی با کیفیت ارائه دهد. به شکلی که قابل رقابت با کفش های خارجی می باشد. کفش افلاک در برابر رطوبت، نفوذ مایعات، گرد و خاک، ساییدگی، شکستن و حرارت مقاوم باشد. طراحی و ظاهر کفش های افلاک نیز به خوبی نشان از خبره بودن افراد دست اندرکار می دهد.